Červenec 2008

Proč dnešek končim !

31. července 2008 v 19:41 Můj deníček ♥
Ahojky bobani !
Thak já dneska už končím, dala jsem tady toho docela hodně, thak až zase zítra ! Potřebuju si trochu odpočinout od toho blogaření ! Thak zatim pápíííííííííQ

Prosim prosim kopírujte

31. července 2008 v 19:02 Můj deníček ♥


Krásná, ale za jakou cenu?Jestli máte blog,zkopírujte si to něj!!!!Prosím,nic to nestojí,zabere to jen pár minut vašeho času a pomůžete tím zvířatům na nichž byla testovaná kosmetika!


Já sem takovej ťulpas !

31. července 2008 v 18:48 Můj deníček ♥
Achůj bobani
Já jsem hrozná já vim, nevim ani jak se dává víc jak 6 odpovědí v anketě, tak to mam rozdělený na dvě části... Ale aspon, něco, tak soutěž začala.. Hlasujte hlasujte !
Díky za super návštěvnost !

1. kolo o nej blog... 2. část

31. července 2008 v 18:29
7. x_M!ss.PajíQ_x - Clik 12 let a blog je o všem možnym, co ji zrovna napadne. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
8. Hanini*** - Clik 12 let a blog je o koních a vše kolem nich. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
9. Kačka - Clik 12 let a blog je o Ashley Tisdale. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
10. Zuzik - Clik 9 let a blog je o všem. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
11. zirafka666 - Clik 13 let a blog je o všem možným. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
12. Darlin´ - Clik 14 let a blog je o světě. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !

1. kolo o nej blog.. 1. část

31. července 2008 v 18:29
Thakže, soutěž spošívá vtom (je to naprosto primitivní), mám tady pár soutěžících, přihlásili jsem svůj blog a vy jim můsíte dávat hlásky.. Soutěž je rozdělena do několika kol. První kolo končí : 20.8. 08 Thakže tady jsou soutěžící
1. Plyšáček 4 - Clik 15 let a blog je o všem možným.Jsou tam momentálně hlavně hry ke stažení a celebnrity s jejich songy. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
2. Janča - Clik 13 let a blog je o všem možným..obrázky, videa atd.. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
3. Hanča - Clik 15 let a v jejím blogu jsou obrázky, Videa =o), populární lidé atd..přesvědčte se sami .Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
4. !Lča - Clik 14 let a blog je o všem možným .Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
5. Monika - Clik 15 let a blog je o pirátech ale i jiných věcech. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !
6. ...mRs.BubLinQa - Clik 10 let a o blogu se dá říct, že je v něm všeho mix. Jestli se ti líbí tento blog, hlásni pro něj !

Jsem autor clik

31. července 2008 v 16:43 Můj deníček ♥
Achůůůůůůj prďolky !
Thak co jak se máte ? Já dobře, ptž je u mě moje best friend, hrála jsem si na autora clika, ptž jsem jí dála zahlávko, jestli chcete jukněte Clik ! Tak zatim pa

A kytička nakonec pro vás

31. července 2008 v 12:15 PiXelKy
Čau prďolky,
já už asi budu končim, dneska jsem zatim toho přidala hodně..Přihlašujte se do seoutěže o nejhezčí blog, prtotože večer ji uzavřu ! Zatim papiiQ

Hezounský...

31. července 2008 v 12:09 PiXelKy

Tohle je hustý :D

31. července 2008 v 12:08 PiXelKy


Pomoc veselému slůněti !

31. července 2008 v 12:02
pixelformyspace200.gif pixel image by kc5rxc1
Toto veselé slůně má jeden sen, ukázat světu svůj zadek xD Chceš mu v tom pomoci ??? Tak si ho jednoduše zkopíruj na blog a tady se do komentáře podepiš !

Asi to nechám do zítra !!!

31. července 2008 v 10:12
Čaves bobani !
Koukám, že se do soutěže zapojuje hodně lidiček, tak já to ukončim, bud dneska večer nebo zítra ráno, souhlas ? Budu ráda když se ještě někdo přihlásí, četla jsem v komentáři, že už to nestihne, ale když bude co nejvíce lidí, budu ráda !!!
Thak se přihlašujte. Už se přihlašuju !

Super zpráva !

30. července 2008 v 21:35 Můj deníček ♥
Achůjky bobani..
Je to supéééér. už jen jeden človíček a můžeme začít soutěž a to jsem za den sehnala 9 lidí ! No to je boží Jestli to tahle bude pokračovat,thak mam fakt boží návštěvnost, protože ted vidim a dneska tu bylo 33 lidí a moná ještě někdo přijde ! Fakt hustota ! Jsem taq štastná !
Jo dneska jsem byla s kamarádama hrát pinčes, thak jsem se dneska nenudila a v pátek asi snima pojedu na kopák...
A dávejte mi prosím hlásky, adresu máte na boku !

A je tu soutěěěěž !

30. července 2008 v 11:31
Je tu soutěž o nejhezčí blog..Přihlaš te se co nejdříve, potřebuju 10 lidí s blogem (do komentáře ) :
1. Jméno
2.Věk
3. Adresa blogu
4. O čem blog je !
5. Mysliš si, že vyhraješ ?

Přihlašte se k mý kamarádce do soutěže !

30. července 2008 v 11:28 Já & blog
O5 ahoj babani !
Moje kamarádka pořáda na blogu soutěž, nevim v čem spočívá, ale přihlásila jsem se taky ! Má tam asi pouze 3 lidi a to přece nemá cenu ! Thak se mějte a přihlašte se !

Už po ránu na kole !

30. července 2008 v 11:26 Můj deníček ♥
Achůůůůůůůůůůjky bobáni !
Thak co dneska jak se máte? Já dobře, večer sme koukali na ty perseidy, já viděla dva..Venku jsme usli a kdyby mě táta o půlnoci nevzbudil, thak spim až do rána..Meti náma spala naše fenka.Šlo od ní krásný teploučko...
No a ráno jsem vstáva už v 9 :o( jela jsem s bráchou na kole do města... NO jo..Přijeli jsme a já hubla nejdřiv do bazéééénu a potom do vanu... Jéééééé ! Thak zatiiiiim PapiiiiiiiQ

Takto mi shodnotilo blog Sbéčko ♥

30. července 2008 v 11:22 Já & blog
Muj Dojem:Krásny blog a hezky sladeny 10 z 10

Záhlaví:Krásne :D 10 z 10

Menu:Krásně udělany ale nbeco tomu proste chybi..je to takovy obycejny :) nejaka graficka uprava :D 9 z 10

Okraje a Pozadí stranky:krasne k sobe ladijou 10 z 10 a okraje jsou takove zvlastni krasne :*

Obsah:Mno je tam toho mala chtelo by to neco pridat.! 8 z 10

Prehlednost:Docela dobra 9 z 10

Celkove: 56 z 60

Kec:Pekny jenom by tam chtelo neco pridat jako navic nejakou rubricku jinak krasne


Etě něco

29. července 2008 v 21:11
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483.h2o just add water. High school musical 1. High school musical 2. High school musical 3.

avril lavigne. jetix. power rangers mystic force. pohlednice. picty. jaro. léto. zima. vectorky. colourfulky. colorizace. pixelky. celebrity. novinky.

A pusu !

29. července 2008 v 21:02 PiXelKy